BDAR
Privatumo politika
Lituanistinės studijos mokytojams

Apie studijas

Kvietimas užsienio lituanistinių švietimo įstaigų pedagogams teikti paraiškas intensyvioms lituanistinėms studijoms Klaipėdos universitete

Kviečiame mokytojus ir dėstytojus, dirbančius užsienio lituanistinėse švietimo įstaigose, teikti paraiškas intensyvioms neformalioms lituanistinėms studijoms Klaipėdos universitete. Studijų metu pedagogai turės galimybę ne tik pagilinti lietuvių kalbos žinias, tačiau taip pat tobulinti didaktikos ir ugdymo psichologijos kompetencijas, įgyti papildomų žinių apie Lietuvos kultūrą, istoriją, tradicijas. Dalyviams bus organizuojami seminarai, kurių metu planuojama aptarti praktinius lietuvių kalbos gramatikos aspektus, mokymo(si) proceso organizavimo principus, inovatyvius kalbos mokymo(si) metodus šiuolaikiniame ugdymo procese. Taip pat planuojamos kūrybinės dirbtuvės, kurių metu mokytojai galės praktiškai pritaikyti etnokultūros elementus lietuvių kalbos mokymo procese.

Studijų trukmė – 15 kalendorinių dienų, įskaitant dalyvių atvykimo ir išvykimo dienas.

Studijos vyks 2024 m. liepos 12–26 dienomis.

Atsižvelgiant į pasaulinės pandemijos aplinkybes, intensyvios neformalios lituanistinės studijos mokytojams ir dėstytojams bus organizuojamos kontaktiniu (gyvai) ir nuotoliniu būdu.

Dokumentai į intensyvias lituanistines studijas pedagogams Klaipėdoje priimami iki 2024 m. kovo 8 d. imtinai (Lietuvos laiku).

Norime pabrėžti ir tai, jog mokymų dalyviai yra laukiami ir su šeimomis! Jei mokytojai atvyktų su vaikais, mokymų metu jiems taip pat bus organizuojamos veiklos universitete.

Kontaktinė informacija

Visais klausimais dėl studijų programos kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais:
Dr. Kristina Blockytė-Naujokė
El. paštas: kristina.blockyte-naujoke@ku.lt